Themes - Astra - en to el_GR translation catalogue (1018 entries)

en: Your Website, Ready in Minutes - Let’s Start!
el_GR: Ο ιστότοπος σας έτοιμος μέσα σε λίγα λεπτά - Ας ξεκινήσουμε!

en: Thank you for choosing Astra!
el_GR: Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Astra!

en: Start Building Now
el_GR: Ας ξεκινήσουμε

note: translators: %s Product title
en: Allow %s products to track non-sensitive usage tracking data.
el_GR: Να επιτρέπεται σε %s προϊόντα η παρακολούθηση μη ευαίσθητων δεδομένων παρακολούθησης χρήσης.

en: Other
el_GR: Άλλη

en: Quick Feedback
el_GR: Σύντομα σχόλια

en: Submit & Deactivate
el_GR: Υποβολή & Απενεργοποίηση

en: Skip & Deactivate
el_GR: Παράλειψη &amp; Απενεργοποίηση

en: Posts
el_GR: Άρθρα

en: Untitled Post
el_GR: Χωρίς τίτλο

en: Plugin installation function not found.
el_GR: Η λειτουργία εγκατάστασης πρόσθετου δεν βρέθηκε.

en: Subtle Background
el_GR: Διακριτικό φόντο

en: Secondary Background
el_GR: Δευτερεύων φόντο

en: Primary Background
el_GR: Κύριο φόντο

en: Enable to shift the body content when the off-canvas menu opens.
el_GR: Ενεργοποιήστε τη μετατόπιση του περιεχομένου του σώματος όταν ανοίγει το μενού εκτός καμβά.

en: Move Body
el_GR: Μετακινήστε το σώμα

en: Other Supporting
el_GR: Άλλα υποστηρικτικά

en: Alternate Background
el_GR: Εναλλακτικό φόντο

en: Alternate Brand
el_GR: Εναλλακτική μάρκα

en: Divider 1
el_GR: Διαχωριστικό 1

en: Button 1
el_GR: Κουμπί 1

en: Widget 5
el_GR: Μικροεφαρμογή 5

en: Widget 3
el_GR: Μικροεφαρμογή 3

en: Widget 4
el_GR: Μικροεφαρμογή 4

en: Widget 6
el_GR: Μικροεφαρμογή 6

en: Copyright [copyright] [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
el_GR: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Υποστήριξη από [theme_author]

en: Button 2
el_GR: Κουμπί 2

en: Language Switcher
el_GR: Εναλλάκτης γλώσσας

en: Divider 3
el_GR: Διαιρέτης 3

en: Divider 2
el_GR: Διαιρέτης 2

en: Rate the Theme
el_GR: Αξιολόγηση του θέματος

en: Sorry, you are not allowed to do that.
el_GR: Λυπάμαι, δεν σας επιτρέπεται να το κάνετε αυτό.

en: Nonce verification failed.
el_GR: Αποτυχία πιστοποίησης Nonce.

en: We value your input. How can we improve your experience?
el_GR: Εκτιμούμε την συνεισφορά σας. Πώς μπορούμε να βελτιώσουμε των εμπειρία σας;

en: Thank you for your feedback
el_GR: Ευχαριστούμε για το σχόλιό σας

en: Thanks a lot for your feedback! 😍
el_GR: Ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σας!

en: Count + Text
el_GR: Μέτρηση + Κείμενο

en: Review Count
el_GR: Καταμέτρηση κριτικών

en:  reviews
el_GR:  αξιολογήσεις

en:  review
el_GR:  αξιολόγηση

en: Configuring
el_GR: Διαμόρφωση

en: Connect your WordPress plugins, WooCommerce sites, apps, and websites for powerful automations.
el_GR: Συνδέστε τα πρόσθετα του WordPress, τους τόπους WooCommerce, τις εφαρμογές, και τους ιστότοπούς σας για ισχυρούς αυτοματισμούς.

en: The future will belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
el_GR: Το μέλλον ανήκει σε αυτούς που πιστεύουν στην ομορφιά των ονείρων τους.

en: Here's how the body text will look like on your website. You can customize the typography to match your brand personality. Whether you aim for a modern and sleek appearance or a more traditional and elegant feel, the right typography sets the tone for your content.
el_GR: Έτσι θα φαίνεται το σώμα κειμένου στην ιστοσελίδα σας. Μπορείτε να προσαρμόσετε την τυπογραφία για να ταιριάζει στην προσωπικότητα του brand σας. Είτε στοχεύετε σε μια μοντέρνα και κομψή εμφάνιση είτε σε μια πιο παραδοσιακή και κομψή, η σωστή τυπογραφία δίνει τον τόνο στο περιεχόμενό σας.

en: Style Guide
el_GR: Οδηγός στυλ

en: List Item 3
el_GR: Στοιχείο λίστας 3

en: List Item 2
el_GR: Στοιχείο λίστας 2

en: List Item 1
el_GR: Στοιχείο λίστας 1

en: Unordered List
el_GR: Λίστα χωρίς αρίθμηση

en: Quote
el_GR: Παράθεση

en: Extra
el_GR: Επιπλέον

en: Subtle BG
el_GR: Λεπτό φόντο

en: Secondary
el_GR: Δευτερεύον

en: Brand
el_GR: Μάρκα

en: Alt Brand
el_GR: Εναλλακτική μάρκα

en: Explore different font families, sizes, weights, and styles to find the perfect combination that encapsulates the essence of your brand. With each adjustment, see how your message transforms, becoming a powerful reflection of your identity and vision.
el_GR: Εξερευνήστε διαφορετικές οικογένειες γραμματοσειρών, μεγέθη, βάρη και στυλ για να βρείτε τον τέλειο συνδυασμό που ενσωματώνει την ουσία της επωνυμίας σας. Με κάθε προσαρμογή, δείτε πώς μεταμορφώνεται το μήνυμά σας, καθιστώντας μια ισχυρή αντανάκλαση της ταυτότητας και του οράματός σας.

en: Title Area
el_GR: Περιοχή Τίτλου

en: Collections
el_GR: Συλλογές

en: Product
el_GR: Προϊόν

en: Upsells
el_GR: Αύξηση πωλήσεων

en: Power-up block editor with advanced blocks for faster and effortlessly website creation.
el_GR: Ενισχύστε τον επεξεργαστή μπλοκ με προχωρημένα μπλοκ για ταχύτερη και ξεκούραστη δημιουργία ιστότοπων.

en: For
el_GR: Για

en: PayPal Payments For WooCommerce simplifies and secures PayPal transactions on your store.
el_GR: Το PayPal Payments For WooCommerce απλοποιεί και διασφαλίζει τις συναλλαγές PayPal στο κατάστημά σας.

en: Capture emails at checkout and send follow-up emails to recover lost revenue.
el_GR: Λάβετε μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου κατά την ολοκλήρωση της αγοράς και στείλτε τα επακόλουθα email για να ανακτήσετε τα χαμένα έσοδα.

en: Convert WooCommerce variation dropdown attributes into attractive swatches instantly.
el_GR: Μετατρέψτε άμεσα τα αναπτυσσόμενα χαρακτηριστικά παραλλαγής WooCommerce σε ελκυστικά δείγματα.

en: Build high-converting E-Commerce stores with CartFlows, the ultimate checkout and funnel builder.
el_GR: Δημιουργήστε καταστήματα ηλεκτρονικού εμπορίου με υψηλή μετατροπή με το CartFlows, το απόλυτο εργαλείο δημιουργίας αγορών και διοχετεύσεων.

en: Disable on Front Page?
el_GR: Απενεργοποίηση στην Αρχική Σελίδα;

en: It would not be effective if transparent header is enabled.
el_GR: Δεν θα έχει αποτέλεσμα αν έχει ενεργοποιηθεί η διαφανής κεφαλίδα.

en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Sign up
el_GR: Δημιουργία λογαριασμού

en: Log in
el_GR: Σύνδεση

en: Header Presets
el_GR: Προεπιλογές κεφαλίδας

en: Travel
el_GR: Ταξίδι

en: Science
el_GR: Επιστήμη

en: Environment
el_GR: Περιβάλλον

en: Communication
el_GR: Επικοινωνία

en: Brands
el_GR: Εταιρίες

en: WPBeginner
el_GR: WPBegginer

en: Wix
el_GR: Six

en: Lifestyle
el_GR: Τρόπος ζωής

en: WordPress Logo
el_GR: Λογότυπο WordPress

en: Volleyball
el_GR: Βόλεϊ

en: Volcano
el_GR: Ηφαίστειο

en: Virus Covid
el_GR: Ιός Covid

en: Virus
el_GR: Ιός

en: User Group
el_GR: Ομάδα χρηστών

en: User
el_GR: Χρήστης

en: Logo SVG Gap
el_GR: Κενό του λογότυπου SVG

en: Logo SVG Icon
el_GR: SVG εικονίδιο λογότυπου

en: Use Logo SVG Icon
el_GR: Χρησιμοποίηση του SVG εικονίδιου λογότυπου

en: Education
el_GR: Εκπαίδευση

en: Business
el_GR: Επιχείρηση

en: Yen Sign
el_GR: Σύμβολο Yen

en: Won Sign
el_GR: Σύμβολο Won

en: Wrench
el_GR: Κλειδί

en: X Ray
el_GR: Ακτίνες Χ

en: Xmarks Lines
el_GR: Γραμμές Xmarks

en: Y Combinator
el_GR: Y Συνδυαστής

en: Windows
el_GR: Παράθυρα

en: Window Restore
el_GR: Επαναφορά παράθυρου

en: Window Minimize
el_GR: Ελαχιστοποίηση παράθυρου

en: Window Maximize
el_GR: Μεγιστοποίηση παράθυρου

en: Wind
el_GR: Άνεμος

en: Water
el_GR: Νερό

en: Warehouse
el_GR: Αποθήκη

en: Vials
el_GR: Φιαλίδια

en: Utensils
el_GR: Σκεύη

en: Umbrella
el_GR: Ομπρέλα

en: Turkish Lira Sign
el_GR: Σύμβολο Τουρκικής λίρας

en: Truck
el_GR: Φορτηγό

en: Trophy
el_GR: Τρόπαιο

en: Yahoo Logo
el_GR: Λογότυπο Yahoo

en: Users
el_GR: Χρήστες

en: User Ninja
el_GR: Χρήστης Ninja

en: Wine Glass
el_GR: Ποτήρι κρασιού

en: Wine Bottle
el_GR: Μπουκάλι κρασιού

en: Logo SVG Icon Color
el_GR: Χρώμα του SVG εικονίδιου λογότυπου

en: Wine Glass Empty
el_GR: Άδειο ποτήρι κρασιού

en: Whiskey Glass
el_GR: Ποτήρι ουίσκι

en: Wheat Awn
el_GR: Άγανο σιταριού

en: Wallet
el_GR: Πορτοφόλι

en: Volume Xmark
el_GR: Σίγαση έντασης

en: Vr Cardboard
el_GR: VR Cardboard

en: Volume High
el_GR: Υψηλή ένταση

en: Volume Low
el_GR: Χαμηλή ένταση

en: Volume Off
el_GR: Κλειστή ένταση

en: Voicemail
el_GR: Φωνητικό ταχυδρομείο

en: Viruses
el_GR: Ιοί

en: Wheelchair
el_GR: Αναπηρικό καροτσάκι

en: Upload
el_GR: Μεταφόρτωση

en: Trash
el_GR: Διεγραμμένα

en: When using Custom SVG code, do not include few attributes such as "width", "height", and "fill" in your custom svg code to utilize existing customizer controls.
el_GR: Όταν χρησιμοποιείτε προσαρμοσμένο κώδικα SVG, μην συμπεριλάβετε λίγα χαρακτηριστικά όπως "width", "height" και "fill" στον προσαρμοσμένο κώδικα svg για να χρησιμοποιήσετε τα υπάρχοντα στοιχεία ελέγχου προσαρμογής.

en: Wheelchair Move
el_GR: Μετακίνηση με αναπηρικό αμαξίδιο

en: Weight Scale
el_GR: Ζυγαριά Βαρών

en: Weight Hanging
el_GR: Κρέμαση βάρους

en: Trademark
el_GR: Σήμα κατατεθέν

en: Tornado
el_GR: Κυκλώνας

en: Taxi
el_GR: Ταξί

en: Tape
el_GR: Ταινία

en: Tachograph Digital
el_GR: Ψηφιακός ταχογράφος

en: Table
el_GR: Πίνακας

en: Table Cells
el_GR: Κελιά πίνακα

en: Synagogue
el_GR: Συναγωγή

en: Sun
el_GR: Ήλιος

en: Suitcase
el_GR: Βαλίτσα

en: Store
el_GR: Κατάστημα

en: Stopwatch
el_GR: Χρονόμετρο

en: Stopwatch 20
el_GR: Χρονόμετρο 20

en: Stethoscope
el_GR: Στηθοσκόπιο

en: Sterling Sign
el_GR: Σύμβολο στερλίνας

en: Steam Symbol
el_GR: Σύμβολο Steam

en: Strikethrough
el_GR: Eπιγράμμιση

en: Stripe
el_GR: Λωρίδα

en: Superscript
el_GR: Εκθέτης

en: Superpowers
el_GR: Υπερδυνάμεις

en: Sun Plant Wilt
el_GR: Ηλιοτρόπιο

en: Subscript
el_GR: Υπογεγραμμένη

en: Train
el_GR: Τρένο

en: Tractor
el_GR: Τρακτέρ

en: Tooth
el_GR: Δόντι

en: Toilet Portable
el_GR: Φορητή τουαλέτα

en: Toilets Portable
el_GR: Φορητές τουαλέτες

en: Toolbox
el_GR: Κουτί εργαλείων

en: Toilet
el_GR: Τουαλέτα

en: Ticket
el_GR: Εισιτήριο

en: Thumbtack
el_GR: Πινέζα

en: Thermometer
el_GR: Θερμόμετρο

en: Tablet
el_GR: Ταμπλέτα

en: T
el_GR: Τ

en: Star
el_GR: Αστέρι

en: Square
el_GR: Τετράγωνο

en: Spinner
el_GR: Στροβιλιστής

en: School
el_GR: Σχολείο

en: Satellite
el_GR: Δορυφόρος

en: S
el_GR: Κ

en: Route
el_GR: Δρομολόγιο (Route)

en: Rotate
el_GR: Περιστροφή

en: Ring
el_GR: Κύκλοι

en: Registered
el_GR: Καταχωρήθηκε

en: Recycle
el_GR: Ανακύκλωση

en: Timeline
el_GR: Χρόνος

en: Text Width
el_GR: Πλάτος κειμένου

en: Sort
el_GR: Ταξινόμηση

en: Signature
el_GR: Υπογραφή

en: Signal
el_GR: Σήμα

en: Shuffle
el_GR: Ανακάτεμα

en: Shower
el_GR: Μπόρα

en: Ship
el_GR: Αποστολή

en: Share
el_GR: Μοιραστείτε

en: Server
el_GR: Διακομιστής

en: Receipt
el_GR: Απόδειξη

en: Question
el_GR: Ερώτηση

en: Play
el_GR: Αναπαραγωγή

en: Print
el_GR: Εκτύπωση

en: Phone
el_GR: Αριθμός τηλεφώνου

en: Pencil
el_GR: Μολύβι

en: Pause
el_GR: Παύση

en: Paste
el_GR: Επικόλληση

en: Paragraph
el_GR: Παράγραφος

en: P
el_GR: ΜΜ

en: Outdent
el_GR: Αρνητική εσοχή

en: Message
el_GR: Κείμενο

en: Memory
el_GR: Μνήμη

en: Mask
el_GR: Κάλυψη

en: Lock
el_GR: Κλείδωμα

en: Marker
el_GR: Σημαντήρας

en: Markdown
el_GR: Μορφοποίηση κειμένου

en: Map
el_GR: Χάρτης

en: Line
el_GR: Γραμμή

en: Less Than
el_GR: Λιγότερο Από

en: Less
el_GR: Λιγότερα

en: Language
el_GR: Γλώσσα

en: Images
el_GR: Εικόνες

en: Keyboard
el_GR: Πληκτρολόγιο

en: Key
el_GR: Κλειδί

en: Jar
el_GR: Βαζάκι

en: Hotel
el_GR: Ξενοδοχείο

en: Hand
el_GR: Χέρι

en: Heart
el_GR: Καρδιά

en: Headset
el_GR: Ακουστικά

en: Info
el_GR: Πληροφορίες

en: Industry
el_GR: Βιομηχανία

en: Indent
el_GR: Εσοχή

en: Inbox
el_GR: Εισερχόμενα

en: Minus
el_GR: Μείον

en: Music
el_GR: Μουσική

en: Mailchimp
el_GR: MailChimp

en: M
el_GR: Δ

en: Person
el_GR: Άτομο

en: Percent
el_GR: Ποσοστό

en: Plus
el_GR: Συν

en: Trailer
el_GR: Τρέιλερ

en: Snowflake
el_GR: Χιονονιφάδα

en: Sliders
el_GR: Μηχανισμοί Κύλισης

en: Italic
el_GR: Πλάγια

en: Align Right
el_GR: Στοίχιση δεξιά

en: Align Left
el_GR: Στοίχιση αριστερά

en: Align Center
el_GR: Στοίχιση στο κέντρο

en: Address Book
el_GR: Βιβλίο επαφών

en: A
el_GR: Α

en: Expand
el_GR: Επέκταση

en: Equals
el_GR: Ίσο με

en: Envira Gallery
el_GR: Συλλογή Envira

en: Database
el_GR: Βάση δεδομένων

en: Circle
el_GR: Κύκλος

en: Cubes
el_GR: Κύβοι

en: Children
el_GR: Παιδιά

en: Child
el_GR: Παιδί

en: Crop
el_GR: Περικοπή

en: Credit Card
el_GR: Πιστωτική κάρτα

en: Check
el_GR: Έλεγχος

en: Couch
el_GR: Καναπές

en: Certificate
el_GR: Πιστοποιητικό

en: Copy
el_GR: Αντιγραφή

en: Ban
el_GR: Αποκλεισμός

en: Camera
el_GR: Κάμερα

en: Backward
el_GR: Προς τα πίσω

en: Calendar
el_GR: Ημερολόγιο

en: Atom
el_GR: Άτομο

en: At
el_GR: Στο

en: Apple
el_GR: Μήλα

en: Fire
el_GR: Φωτιά

en: Fingerprint
el_GR: Δακτυλικό αποτύπωμα

en: Filter
el_GR: Φίλτρο

en: Film
el_GR: Φιλμ

en: File
el_GR: Αρχείο

en: F
el_GR: Π

en: Download
el_GR: Λήψη

en: Go
el_GR: Μετάβαση

en: Globe
el_GR: Υδρόγειος

en: Forward
el_GR: Μπροστά

en: Gift
el_GR: Δώρο

en: Anchor
el_GR: Αγκίστρωση

en: Bugs
el_GR: Προβλήματα

en: Brush
el_GR: Πινέλο

en: Bridge
el_GR: Γέφυρα

en: Box
el_GR: Κουτί

en: Bookmark
el_GR: Σελιδοδείκτης

en: Bold
el_GR: Έντονο

en: Compress
el_GR: Συμπίεση

en: Code
el_GR: Κωδικός

en: Display
el_GR: Εμφάνιση

en: Clone
el_GR: Κλωνοποίηση

en: Clipboard
el_GR: Πρόχειρο

en: City
el_GR: Πόλη

en: Comment
el_GR: Σχόλιο

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Products
el_GR: Προϊόντα

en: Collection
el_GR: Συλλογή

en: WordPress Theme
el_GR: Θέμα WordPress

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
el_GR: Αυτό είναι ένα δοκιμαστικό κατάστημα για δοκιμαστικούς σκοπούς &mdash; καμία παραγγελία δεν θα ολοκληρωθεί.

en: Zoom Out
el_GR: Σμίκρυνση

en: Subheading
el_GR: Υπότιτλος

note: translators: %s: Name of special page type
en: %s Page
el_GR: %s Σελίδα

en: Badge
el_GR: Έμβλημα

en: Author Avatar
el_GR: Avatar συντάκτη

en: Container Structure
el_GR: Δομή Κοντέινερ

en: Contained
el_GR: Εντός πλαισίου

en: Taxonomies
el_GR: Ταξινομίες

en: Single Page
el_GR: Μονή σελίδα

en: Read More
el_GR: Ανάγνωση του υπολοίπου

en: Post Meta
el_GR: Μεταδεδομένα άρθρου

en: Post Elements
el_GR: Στοιχεία Ανάρτησης

en: Previous
el_GR: Προηγούμενα

en: Next
el_GR: Επόμενο

en: Location
el_GR: Tοποθεσία

en: Live Search
el_GR: Αναζήτηση Προϊόντων

en: List
el_GR: Κατάλογος

en: Hover Effect
el_GR: Εφέ κατάδειξης

en: Heading
el_GR: Eπικεφαλίδα

en: Grid
el_GR: Πλέγμα

en: Note:
el_GR: Σημείωση:

en: 404 Page
el_GR: Σελίδα 404

en: Wide
el_GR: Ευρύ

en: Search...
el_GR: Αναζήτηση...

[ctx: placeholder]
en: Search...
el_GR: Αναζήτηση...

en: Customizing &#9656; %s
el_GR: Προσαρμόζοντας &#9656; %s

en: Below
el_GR: Κάτω

en: Enable Sticky Sidebar
el_GR: Ενεργοποίηση σταθερής πλευρικής στήλης

en: Thumbnail
el_GR: Επιλεγμένη εικόνα

en: Predefined
el_GR: Προκαθορισμένο

en: Page Background
el_GR: Φόντο σελίδας

en: Original
el_GR: Πρωτότυπο

en: No results found
el_GR: Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα.

en: Medium Large
el_GR: Μεσαίο-Μεγάλο

en: Large
el_GR: Μεγάλο

en: Image Size
el_GR: Μέγεθος  Εικόνας

en: Image Ratio
el_GR: Αναλογία εικόνας

en: Heading Color
el_GR: Χρώμα Επικεφαλίδας

en: Full Size
el_GR: Πλήρες μέγεθος

en: Post Comment
el_GR: Δημοσίευση σχολίου

en: Logo Color
el_GR: Χρώμα λογοτύπου

en: Container Style
el_GR: Στυλ περιέκτη

en: Narrow
el_GR: Στενό

note: translators: 1: Astra, 2: Theme rating link
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
el_GR: Σας άρεσε το %1$s; Αφήστε μας βαθμολογία %2$s. Εκτιμούμε πραγματικά την υποστήριξή σας!

en: Thank you for using
el_GR: Σας ευχαριστούμε για τη χρήση

en: Accessibility
el_GR: Προσβασιμότητα

en: Dotted
el_GR: Διακεκομμένη

en: Solid
el_GR: Συμπαγές

en: Published
el_GR: Δημοσιευμένα

en: Last Updated
el_GR: Τελευταία ενημέρωση

en: Format
el_GR: Μορφή

en: Discover
el_GR: Ανακαλύψτε

en: Scroll to Top
el_GR: Κύλιση στην κορυφή

en: Reviews
el_GR: Κριτικές

en: Activated
el_GR: Ενεργό

en: About
el_GR: Περί

en: Enable Scroll to Top
el_GR: Ενεργοποίηση κύλιση στην κορυφή

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Archive Description
el_GR: Περιγραφή Αρχείου

en: Archive
el_GR: Αρχείο

en: Container Background
el_GR: Φόντο Κοντέινερ

en: Featured
el_GR: Προβεβλημένα

en: Dashboard
el_GR: Πίνακας ελέγχου

en: Documentation
el_GR: Τεκμηρίωση

en: Contact
el_GR: Επικοινωνία

en: Text Options
el_GR: Επιλογές κειμένου

en: Taxonomy
el_GR: ταξινομία

en: Site Title Visibility
el_GR: Ορατότητα Τίτλου Ιστοτόπου

en: Site Tagline Visibility
el_GR: Ορατότητα Υπότιτλου Ιστοτόπου

en: Single
el_GR: Μονό

en: Sorry, you cannot list resources.
el_GR: Λυπούμαστε, δεν μπορείτε να καταχωρίσετε πόρους.

en: Services
el_GR: Υπηρεσίες

en: Primary
el_GR: Βασικό

en: Overlay Color
el_GR: Χρώμα επικάλυψης

[ctx: Theme starter content]
en: Logo
el_GR: Λογότυπο

en: Layout 2
el_GR: Διάταξη 2

en: Layout 1
el_GR: Διάταξη 1

en: Horizontal Alignment
el_GR: Οριζόντια Στοίχιση

[ctx: Theme starter content]
en: Home
el_GR: Αρχική σελίδα

en: Blog Title
el_GR: Τίτλος ιστολογίου

en: Blog Options
el_GR: Επιλογές ιστολογίου

en: Blog Description
el_GR: Περιγραφή ιστολογίου

en: Header Settings
el_GR: Ρυθμίσεις κεφαλίδας

en: Installing
el_GR: Γίνεται εγκατάσταση

en: Installed
el_GR: Εγκατεστημένα

en: Upgrade Now
el_GR: Αναβάθμιση τώρα

en: Unlock
el_GR: Ξεκλείδωμα

en: Sale!
el_GR: Προσφορά!

en: Extras
el_GR: Έξτρα

en: Payments
el_GR: Πληρωμές

en: Medium
el_GR: Μεσαίο

en: LinkedIn
el_GR: Linkedin

en: Horizontal Content Alignment
el_GR: Οριζόντια Στοίχιση Περιεχομένου

en: Grayscale
el_GR: Κλίμακα Γκρι

en: Total amount
el_GR: Συνολικό ποσό

en: Continue Shopping
el_GR: Συνεχίστε τις αγορές

en: No products in the cart.
el_GR: Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.

en: Enable Breadcrumb
el_GR: Ενεργοποιήστε το Breadcrumb

en: Currency Symbol
el_GR: Σύμβολο Νομίσματος

en: Currency Name
el_GR: Όνομα νομίσματος

en: Cart Icon
el_GR: Εικονίδιο καλαθιού

en: Cart Color
el_GR: Χρώμα καλαθιού

en: Base Font
el_GR: Βασική Γραμματοσειρά

en: Product Options
el_GR: Επιλογές προϊόντος

en: Proceed to checkout
el_GR: Ολοκλήρωση της Παραγγελίας

en: Notice Position
el_GR: Θέση ειδοποίησης

en: Misc
el_GR: Διάφορα

en: Menu 2
el_GR: Μενού 2

en: Links
el_GR: Σύνδεσμοι

en: Button Width
el_GR: Πλάτος Κουμπιού

en: Borders
el_GR: Όρια

en: Body Text
el_GR: Σώμα κειμένου

en: Container Layout
el_GR: Διάταξη container

en: Columns
el_GR: Στήλες

en: Heading Font
el_GR: Γραμματοσειρά Κεφαλίδας

en: Display Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Προβολής

en: Compact
el_GR: Συμπαγές

en: Author name:
el_GR: Όνομα Συγγραφέα

en: Comfort
el_GR: Άνεση

en: Related post link
el_GR: Τίτλος σχετικών άρθρων

[ctx: Font size name]
en: Small
el_GR: Μικρό

en: Block Editor
el_GR: Επεξεργαστής μπλοκ

en: Regular 400 Italic
el_GR: Κανονικά 400 Πλάγια

en: Regular 400
el_GR: Κανονικά 400

en: Light 300 Italic
el_GR: Ελαφρά 300 Πλάγια

en: Extra Light 200 Italic
el_GR: Πολύ ελαφρά 200 πλάγια

en: Thin 100 Italic
el_GR: Λεπτά 100 πλάγια

en: Extra Light 200
el_GR: Πολύ ελαφρά 200

en: Medium 500 Italic
el_GR: Μέτρια 500 πλάγια

en: Semi-Bold 600 Italic
el_GR: Ημι-έντονα 600 πλάγια

en: Bold 700 Italic
el_GR: Έντονα 700 πλάγια

en: H6 Font
el_GR: Γραμματοσειρά H6

en: H5 Font
el_GR: Γραμματοσειρά H5

en: H4 Font
el_GR: Γραμματοσειρά H4

en: H3 Font
el_GR: Γραμματοσειρά H3

en: H2 Font
el_GR: Γραμματοσειρά H2

en: H1 Font
el_GR: Γραμματοσειρά H1

en: Body Font
el_GR: Γραμματοσειρά κειμένου

en: Headings Font
el_GR: Γραμματοσειρά επικεφαλίδων

en: Extra-Bold 800 Italic
el_GR: Πολύ Έντονα 000 Πλάγια

[ctx: Font size name]
en: Large
el_GR: Μεγάλο

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
el_GR: Πολύ Μεγάλο

[ctx: Font size name]
en: Medium
el_GR: Μέτριο

en: Make sure to update your post for changes to take effect.
el_GR: Φροντίστε να αποθηκεύσετε την δημοσίευση για να εφαρμοστούν οι αλλαγές

en: Advanced Settings
el_GR: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Disable Header
el_GR: Απενεργοποίηση Κεφαλίδας

en: Type 3
el_GR: Τύπος 3

en: Type 2
el_GR: Τύπος 2

en: Type 1
el_GR: Τύπος 1

en: No Page Headers Found
el_GR: Δεν Βρέθηκαν Κεφαλίδες Σελίδας

en: Page Header
el_GR: Κεφαλίδα Σελίδας

en: Text / Icon
el_GR: Κείμενο / Εικονίδιο

en: Stick Above Header
el_GR: Μόνιμη τοποθέτηση πάνω από την Επικεφαλίδα

en: Stick Below Header
el_GR: Μόνιμη τοποθέτηση κάτω από την Επικεφαλίδα

[ctx: Color name]
en: Theme Color 9
el_GR: Χρώμα Θέματος 9

[ctx: Color name]
en: Theme Color 8
el_GR: Χρώμα Θέματος 8

[ctx: Color name]
en: Theme Color 7
el_GR: Χρώμα Θέματος 7

[ctx: Color name]
en: Theme Color 6
el_GR: Χρώμα Θέματος 6

[ctx: Color name]
en: Theme Color 5
el_GR: Χρώμα Θέματος 5

[ctx: Color name]
en: Theme Color 4
el_GR: Χρώμα Θέματος 4

[ctx: Color name]
en: Theme Color 3
el_GR: Χρώμα Θέματος 3

[ctx: Color name]
en: Theme Color 2
el_GR: Χρώμα Θέματος 2

[ctx: Color name]
en: Theme Color 1
el_GR: Χρώμα Θέματος 1

en: Palette
el_GR: Παλέτα

en: Presets
el_GR: Προεπιλογές

en: Content Background
el_GR: Φόντο Περιεχομένου

en: Global Palette
el_GR: Γενική Παλέτα

en: Button Presets
el_GR: Προεπιλογές Κουμπιών

en: Color 9
el_GR: Χρώμα 9

en: Color 8
el_GR: Χρώμα 8

en: Color 7
el_GR: Χρώμα 7

en: Color 6
el_GR: Χρώμα 6

en: Color 5
el_GR: Χρώμα 5

en: Color 4
el_GR: Χρώμα 4

en: Color 3
el_GR: Χρώμα 3

en: Color 2
el_GR: Χρώμα 2

en: Color 1
el_GR: Χρώμα 1

en: Site Background
el_GR: Φόντο ιστοτόπου

en: Design
el_GR: Σχέδιο

en: Repeat
el_GR: Επανάληψη

en: Image Position
el_GR: Θέση εικόνας

en: Site Title & Logo Settings
el_GR: Τίτλος Ιστότοπου & Ρυθμίσεις Λογοτύπου

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. Upload one here! Site Icons should be square and at least 512 × 512 pixels.
el_GR: Τα εικονίδια ιστότοπου είναι αυτά που βλέπετε στις καρτέλες του προγράμματος περιήγησης, στους σελιδοδείκτες και στις εφαρμογές του WordPress για κινητά. Ανεβάστε ένα εδώ! Τα εικονίδια τοποθεσίας πρέπει να είναι τετράγωνα και τουλάχιστον 512 × 512 pixel.

en: Site Title & Logo
el_GR: Τίτλος Ιστότοπου & Λογότυπο

en: Underline Content Links
el_GR: Υπογραμμίστε τους συνδέσμους περιεχομένου

en: Submenu Animation
el_GR: Κίνηση Υπομενού

en: Shopping Cart
el_GR: Καλάθι αγορών

en: Title Alignment
el_GR: Στοίχιση τίτλου

en: Search Submit
el_GR: Υποβολή αναζήτησης

en: Categories
el_GR: Κατηγορίες

en: Date
el_GR: Ημερομηνία

en: Ascending
el_GR: Αύξουσα

en: Total Number of Related Posts
el_GR: Συνολικός αριθμός σχετικών άρθρων.

en: Meta Link Color
el_GR: Χρώμα Συνδέσμου στοιχείων

en: Random
el_GR: Τυχαία

en: Tags
el_GR: Ετικέτες

en: Order by
el_GR: Ταξινόμηση ανά

en: Related Posts
el_GR: Σχετικά Άρθρα

en: Order
el_GR: Ταξινόμηση

en: Comment Counts
el_GR: Αριθμός σχολίων

en: Excerpt Word Count
el_GR: Αριθμός λέξεων αποσπάσματος

en: Enable Post Excerpt
el_GR: Ενεργοποίηση αποσπάσματος άρθρου

en: Descending
el_GR: Φθίνουσα

en: Posts Structure
el_GR: Δομή Άρθρου

en: Posts Query
el_GR: Ερώτημα άρθρων

en: Section Title
el_GR: Τίτλος ενότητας

en: Section Background
el_GR: Φόντο τμήματος

en: Meta Font
el_GR: Γραμματοσειρά μεταστοιχείων

en: Meta Color
el_GR: Χρώμα μεταδεδομένων

en: Post Order
el_GR: Σειρά Άρθρων

en: Woo Cart Icon Color
el_GR:  Χρώμα εικονιδίου καλαθιού Woo

en: Search for:
el_GR: Αναζήτηση για:

en: Content Font
el_GR: Γραμματοσειρά περιεχομένου

en: HTML Color
el_GR: Χρώμα html

en: Search Color
el_GR: Αναζήτηση χρώματος

en: Content Colors
el_GR: Χρώματα περιεχομένου

en: Font
el_GR: Γραμματοσειρά

en: Content Link Color
el_GR: Χρώμα συνδέσμου περιεχομένου

en: Content Font Size
el_GR: Μέγεθος γραμματοσειράς περιεχομένου

en: After
el_GR: Μετά

en: Cart Tray
el_GR: Κάδος καλαθιού

en: Menu Font Size
el_GR: Μέγεθος γραμματοσειράς menu

en: Checkout
el_GR: Ολοκλήρωση παραγγελίας

en: Checkout Button
el_GR: Κουμπί ολοκλήρωσης παραγγελίας

en: Cart Button
el_GR: Κουμπί καλαθιού

en: Text / Link
el_GR: Κείμενο / Σύνδεσμος

en: Menu Font
el_GR: Γραμματοσειρά Μενού

en: Button Background
el_GR: Φόντο Κουμπιού

en: Divider Size
el_GR: Μέγεθος Διαχωριστή

en: Link / Text
el_GR: Σύνδεσμος / Κείμενο

en: Title Font
el_GR: Γραμματοσειρά Τίτλου

en: Text Font
el_GR: Γραμματοσειρά Κειμένου

en: Disable Footer
el_GR: Απενεργοποίηση Υποσέλιδου

en: Post Title Font
el_GR: Γραμματοσειρά Τίτλου Άρθρου

en: Title Font Size
el_GR: Μέγεθος Γραμματοσειράς Τίτλου

en: Inside
el_GR: Εσωτερικά

en: Hover / Active
el_GR: Αιώρηση/Ενεργό

en: Icon Radius
el_GR: Στρογγύλευση εικονιδίου

en: Label Color
el_GR: Χρώμα Ετικέτας

en: Header Position
el_GR: Θέση επικεφαλίδας

en: Account Menu Color
el_GR: Χρώμα Μενού λογαριασμού

en: Submenu Color
el_GR: Χρώμα υπομενού

en: Tagline Font
el_GR: Γραμματοσειρά υπότιτλου

en: Profile Text Color
el_GR: Χρώμα κειμένου προφίλ

en: Menu Spacing
el_GR: Διάκενο μενού

en: Tagline Font Size
el_GR: Μέγεθος γραμματοσειράς υποτίτλου

en: Disable Mobile Header
el_GR: Απενεργοποίηση Κεφαλίδας Κινητού

en: Disable Below Header
el_GR: Απενεργοποίηση Αποκάτω Κεφαλίδας

en: Disable Above Header
el_GR: Απενεργοποίηση Αποπάνω Κεφαλίδας

en: Box Background
el_GR: Φόντο πλαισίου

en: Social Color
el_GR: Χρώματα για social media

en: Inner Element Spacing
el_GR: Απόσταση μεταξύ των στοιχείων

en: Toggle Color
el_GR: Εναλλαγή χρώματος

en: If this color setting is not reflecting, check if colors are set from dedicated above, below or primary footer settings.
el_GR: Εάν αυτή η ρύθμιση χρώματος δεν αντικατοπτρίζεται, ελέγξτε εάν τα χρώματα έχουν οριστεί από αποκλειστικές ρυθμίσεις πάνω, κάτω ή από τις κύριες ρυθμίσεις υποσέλιδου.

en: My Account
el_GR: Ο λογαριασμός μου

en: Log In
el_GR: Σύνδεση

en: Style
el_GR: Στυλ

en: Preview
el_GR: Προεπισκόπηση

en: Avatar
el_GR: Άβαταρ

en: Full-Screen
el_GR: Πλήρης Οθόνη

en: Menu
el_GR: Μενού

en: Above Footer
el_GR: Πάνω από το υποσέλιδο

en: Above Header
el_GR: Πάνω από την κεφαλίδα

en: Account
el_GR: Λογαριασμός

en: Account URL
el_GR: Διεύθυνση URL λογαριασμού

en: Click to edit this element.
el_GR: Κλικ για να τροποποιήσετε αυτό το στοιχείο.

en: Column
el_GR: Στήλη

en: Active
el_GR: Ενεργό

en: Height
el_GR: Ύψος

en: Middle
el_GR: Μέση

note: translators: 1: index
en: Social Icons
el_GR: Εικονίδια κοινωνικής δικτύωσης

en: Secondary Menu
el_GR: Δευτερεύον μενού

en: Official
el_GR: Επίσημο

en: Icon Size
el_GR: Μέγεθος εικονιδίου

en: Content Color
el_GR: Χρώμα περιεχομένου

en: Divider
el_GR: Διαχωριστής

en: Copyright
el_GR: Πνευματικά Δικαιώματα

en: Menu Color
el_GR: Χρώμα μενού

en: You don't have the access
el_GR: Δεν έχετε πρόσβαση

en: Margin
el_GR: Περιθώριο

en: Login URL
el_GR: Διεύθυνση σελίδας εισόδου

en: Display Cart Total
el_GR: Προβολή συνόλου καλαθιού

en: Dropdown
el_GR: Πτυσσόμενο

note: translators: 1: index
en: Social Icons %s
el_GR: Εικονίδια Κοινωνικής Δικτύωσης %s

en: Background Overlay
el_GR: Χρώμα Επικάλυψης Φόντου

note: translators: %s Index
en: Button %s
el_GR: Κουμπί %s

en: Below Footer
el_GR: Κάτω από το Υποσέλιδο

en: Add widgets here:
el_GR: Προσθέστε μικροεφαρμογές εδώ:

en: Icon Color
el_GR: Χρώμα εικονιδίου

en: Header Type
el_GR: Τύπος Κεφαλίδας

en: Zoom In
el_GR: Μεγέθυνση

en: Widget
el_GR: Μικροεφαρμογή

en: Woo Cart
el_GR: Καλάθι Woo

en: Icons
el_GR: Εικονίδια

en: Vertical Alignment
el_GR: Κατακόρυφη Στοίχιση

en: Item Divider
el_GR: Διαχωριστής Στοιχείου

en: Top Offset
el_GR: Μετατόπιση Πάνω Μέρους

en: WooCommerce Cart
el_GR: Καλάθι WooCommerce

en: Display Cart Title
el_GR: Προβολή Τίτλου Καλαθιού

en: Header Types
el_GR: Τύποι Κεφαλίδας

en: Content Alignment
el_GR: Στοίχιση Περιεχομένου

en: Footer Builder
el_GR: Κατασκευαστής Υποσέλιδου

en: Insert HTML text here.
el_GR: Εισαγάγετε κείμενο HTML εδώ.

en: Account icon link
el_GR: Σύνδεσμος Εικονιδίου Λογαριασμού

en: Click to edit this Row.
el_GR: Κλικ για να επεξεργαστείτε αυτήν την γραμμή.

en: Toggle Button
el_GR: Κουμπί εναλλαγής

en: Configure Menu from Here.
el_GR: Διαμορφώστε το Μενού από Εδώ.

en: Logged In Account Menu
el_GR: Μενού Συνδεδεμένου Λογαριασμού

en: Header Builder
el_GR: Κατασκευαστής Κεφαλίδας

en: Right Heavy 33/66
el_GR: Βαρύτερο Δεξιά 33/66

en: Left Heavy 66/33
el_GR: Βαρύτερο Αριστερά 66/33

en: Center Heavy 25/50/25
el_GR: Βαρύτερο στο κέντρο 25/50/25

en: Right Heavy 25/25/50
el_GR: Βαρύτερο Δεξιά 25/25/50

en: Left Heavy 50/25/25
el_GR: Βαρύτερο Αριστερά 50/25/25

en: Header Cart Icon
el_GR: Εικονίδιο Καλαθιού στην Κεφαλίδα

en: Icon Spacing
el_GR: Απόσταση εικονιδίων

en: Two Column Grid
el_GR: Πλέγμα δύο στηλών

en: Equal Width Columns
el_GR: Στήλες ίσου πλάτους

en: Border Width
el_GR: Πάχος περιγράμματος

en: Single Row
el_GR: Μονή γραμμή

en: Below Header
el_GR: Αποκάτω Κεφαλίδα

en: Profile Type
el_GR: Τύπος προφίλ

en: Last Row, Previous Columns 50/50 - 100
el_GR: Τελευταία γραμμή, Προηγούμενη Στήλη 50/50 - 100

en: First Row, Next Columns 100 - 50/50
el_GR: Πρώτη γραμμή, Επόμενη στήλη 100- 50/50

en: Wide Center 20/60/20
el_GR: Διευρυμένο κεντρικά 20/60/20

en: EDD Cart
el_GR: EDD Καλάθι

en: Primary Footer
el_GR: Βασικό Υποσέλιδο

en: Inner Column Spacing
el_GR: Εσωτερική απόσταση στηλών

en: Collapse to Rows
el_GR: Σύμπτυξη σειρών

en: Color Type
el_GR: Τύπος χρώματος

en: Visibility
el_GR: Ορατότητα

en: Show Label
el_GR: Εμφάνιση ετικέτας

en: Off-Canvas
el_GR: Εκτός καμβά

en: Tagline
el_GR: Υπότιτλος

en: Customize Transparent Header
el_GR: Προσαρμογή διάφανης Κεφαλίδας

[ctx: product categories]
note: translators: 1: number of products
en: %1$s Product | %1$s Products
el_GR[0]: %1$s Προϊόν
el_GR[1]: %1$s Προϊόντα

en: Enable Cross-sells
el_GR: Να επιτρέπονται Cross-sells

en: Usage Tracking
el_GR: Παρακολούθηση χρήσης

en: No Thanks
el_GR: Όχι ευχαριστώ

note: translators: %s usage doc link
en:  Know More.
el_GR: Μάθετε περισσότερα.

en: Yes! Allow it
el_GR: Ναι! Να επιτρέπεται

en:  This will be applicable for all sites from the network.
el_GR: Αυτό θα εφαρμοστεί σε όλους τους ιστότοπους στο δίκτυο.

note: translators: %1$s: Theme Name, %2$s: Minimum Required version of the addon
en: Please update the %1$s to version %2$s or higher. Ignore if already updated.
el_GR: Παρακαλώ αναβαθμίστε το %1$s στην έκδοση %2$s ή σε μεγαλύτερη. Αγνοήστε την προειδοποίηση εάν έχετε κάνει την αναβάθμιση.

en: Details &#187;
el_GR: Λεπτομέρειες &#187;

en: See Library &#187;
el_GR: Δείτε τη βιβλιοθήκη &#187;

en: Starter Templates
el_GR: Πρότυπα εκκίνησης

en: Astra WordPress Theme
el_GR: Θέμα Astra για το WordPress

en: WordPress Nonce not validated.
el_GR: Το WordPress Nonce δεν έχει επαληθευτεί.

en: Letter Spacing
el_GR: Απόσταση χαρακτήρων

note: translators: %d: Minutes interval
en: Every %d Minutes
el_GR: Κάθε %d Λεπτά

en: Customize Button Style.
el_GR: Προσαρμόστε το Στυλ των Κουμπιών.

en: Alignment
el_GR: Στοίχιση

en: Separator
el_GR: Διαχωριστικό

en: Position
el_GR: Θέση

en: Heading 6
el_GR: Επικεφαλίδα 6

en: Heading 5
el_GR: Επικεφαλίδα 5

en: Heading 4
el_GR: Επικεφαλίδα 4

en: Heading 3
el_GR: Επικεφαλίδα 3

en: Global
el_GR: Γενικά

en: Size
el_GR: Μέγεθος

en: Heading 2
el_GR: Επικεφαλίδα 2

en: Heading 1
el_GR: Επικεφαλίδα 1

en: Archive Title
el_GR: Τίτλος Αρχείου

en: Hover Color
el_GR: Χρώμα Κατάδειξης

en: Colors
el_GR: Χρώματα

en: Color
el_GR: Χρώμα

en: Title Color
el_GR: Χρώμα Τίτλου

en: Hover
el_GR: Κατάδειξη

en: Normal
el_GR: Κανονικό

en: Post Content
el_GR: Περιεχόμενο Άρθρου

en: Site Icon
el_GR: Εικονίδιο Ιστότοπου

en: Border
el_GR: Πλαίσιο

en: Meta
el_GR: Μεταστοιχεία

en: Structure
el_GR: Δομή

en: Menu Label
el_GR: Ετικέτα Μενού

en: Mobile Menu
el_GR: Μενού για Κινητά

en: Take Last Item Outside Menu
el_GR: Τοποθετήστε το Τελευταίο Στοιχείο εκτός Μενού

en: Divider Color
el_GR: Χρώμα Διαχωριστικού

en: Submenu Divider
el_GR: Διαχωριστικό Υπομενού

en: Sub Menu
el_GR: Υπομενού

en: Custom Width
el_GR: Προσαρμοσμένο Πλάτος

en: Text
el_GR: Κείμενο

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Top Border Color
el_GR: Χρώμα Άνω Μέρους Πλαισίου

en: Top Border Size
el_GR: Μέγεθος Άνω Μέρους Πλαισίου

en: Container Border
el_GR: Περίγραμμα Πλαισίου

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
el_GR: Το γονεϊκό μενού πρέπει να περιέχει έναν # σύνδεσμο για να ανοίγει το υπομενού σε αυτόν τον σύνδεσμο.

note: Translators: %s is the page number.
en: Page %s
el_GR: Σελίδα %s

note: Translators: %s is the search query.
en: Search results for: %s
el_GR: Αποτελέσματα αναζήτησης για: %s

en: Center
el_GR: Κέντρο

en: All Pages, All Posts, All Attachments
el_GR: Όλες οι Σελίδες, Όλα τα Άρθρα, Όλα τα Συνημμένα

en: Latest posts page or when any page is selected as blog page
el_GR: Η σελίδα με τα πρόσφατα άρθρα ή όταν οποιαδήποτε σελίδα επιλέγεται ως σελίδα ιστολογίου

en: Before Title
el_GR: Πριν τον Τίτλο

en: Breadcrumb Source
el_GR: Πηγή Breadcrumb

en: Separator Color
el_GR: Χρώμα Διαχωριστή

note: Translators: Weekly archive title. %s is the week date format.
en: Week %s
el_GR: Εβδομάδα %s

note: Translators: Minute archive title. %s is the minute time format.
en: Minute %s
el_GR: Λεπτό %s

note: Translators: %s is the page number.
en: Comment Page %s
el_GR: Σελίδα Σχολίων %s

en: Archives
el_GR: Αρχεία

en: 404 Not Found
el_GR: 404 Δεν Βρέθηκε

en: Browse:
el_GR: Περιήγηση:

en: Breadcrumb
el_GR: Διαδρομή

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
el_GR: Διαδρομές

en: Breadcrumb Overview
el_GR: Επισκόπηση Διαδρομής

en: Enable on Blog / Posts Page?
el_GR: Ενεργοποίηση για το Ιστολόγιο / για τη Σελίδα Άρθρων;

en: Latest Posts page is your site's front page when the latest posts are displayed on the home page.
el_GR: Η Σελίδα Πρόσφατων Άρθρων είναι η αρχική σελίδα του ιστοτόπου σας οταν τα πρόσφατα άρθρα εμφανίζονται στην αρχική σελίδα.

en: Blog Page is when Latest Posts are selected to be displayed on a particular page.
el_GR: Η Σελίδα Ιστολογίου υπάρχει όταν τα Πρόσφατα Άρθρα έχουν επιλεχθεί να εμφανίζονται σε μια συγκεκριμένη σελίδα.

en: Menu Toggle
el_GR: Εναλλαγή μενού

en: Deactivating
el_GR: Απενεργοποίηση

en: Plugin Successfully Deactivated
el_GR: Το πρόσθετο απενεργοποιήθηκε επιτυχώς

en: Deactivate
el_GR: Απενεργοποίηση

en: Activate
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Activating
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Primary Header Button
el_GR: Κουμπί Πρωταρχικής Επικεφαλίδας

en: Logo
el_GR: Λογότυπο

en: Mobile
el_GR: Κινητό

en: Submenu
el_GR: Υπομενού

en: Menu
el_GR: Μενού

en: Enabled
el_GR: Ενεργοποιημένο

en: Enable on Complete Website
el_GR: Ενεργοποίηση σε ολόκληρο τον Ιστότοπο

en: Button Style
el_GR: Στύλ κουμπιού

en: Button Link
el_GR: Σύνδεσμος Κουμπιού

en: Button Text
el_GR: Κείμενο Κουμπιού

en: Transparent Header Button
el_GR: Διαφανές Κουμπί Κεφαλίδας

en: Header Button
el_GR: Κουμπί Κεφαλίδας

en: Theme Button
el_GR: Κουμπί Θέματος

en: Link / Text Color
el_GR: Χρώμα Συνδέσμου / Κειμένου

en: Border Size
el_GR: Μέγεθος Πλαισίου

en: Enable On
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Border Color
el_GR: Χρώμα περιγράμματος

en: Archive Content Width
el_GR: Πλάτος Περιεχομένου Αρχείου

en: Options
el_GR: Επιλογές

note: translators: %s Index
en: Button
el_GR: Κουμπί

en: Image
el_GR: Εικόνα

en: Cart Button Text
el_GR: Κείμενο Κουμπιού Καλαθιού

en: Product Structure
el_GR: Δομή Προϊόντος

en: Archive Columns
el_GR: Στήλες Αρχείου

en: Product Archive
el_GR: Αρχείο Προϊόντων

en: View Details
el_GR: Προβολή Λεπτομερειών

en: Easy Digital Downloads Sidebar
el_GR: Πλευρική Στήλη Easy Digital Downloads

en: Disable Product Navigation
el_GR: Απενεργοποίηση Πλοήγησης Προϊόντων

en: Variable Product Button
el_GR: Κουμπί Παραλλαγών Προϊόντων

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
el_GR: Αυτή η πλευρική στήλη θα χρησιμοποιηθεί στη σελίδα EDD προϊόντος

en: Variable Product Button Text
el_GR: Κείμενο Κουμπιού Παραλλαγών Προϊόντων

note: Translators: %s is the theme name. translators: %s is the Astra theme name.
en: %s Settings
el_GR: Ρυθμίσεις %s

en: 900 Italic
el_GR: 900 Πλάγια

en: 800 Italic
el_GR: 800 Πλάγια

en: 700 Italic
el_GR: 700 Πλάγια

en: 600 Italic
el_GR: 600 Πλάγια

en: 500 Italic
el_GR: 500 Πλάγια

en: 400 Italic
el_GR: 400 Πλάγια

en: 300 Italic
el_GR: 300 Πλάγια

en: 200 Italic
el_GR: 200 Πλάγια

en: 100 Italic
el_GR: 100 Πλάγια

en: Nav Menu
el_GR: Μενού Πλοήγησης

en: Left
el_GR: Αριστερά

en: Fade
el_GR: Ξεθώριασμα

en: Slide Up
el_GR: Ολίσθηση προς τα επάνω

en: Slide Down
el_GR: Ολίσθηση προς τα κάτω

en: Bottom
el_GR: Κάτω

en: Right
el_GR: Δεξιά

en: Top
el_GR: Κορυφή

en: Underline
el_GR: Υπογραμμισμένα

en: Overline
el_GR: Επιγράμμιση

note: Translators: Author Name.
en: View all posts by %1$s
el_GR: Δείτε όλα τα άρθρα του/της %1$s

en: Helpful Information
el_GR: Χρήσιμες Πληροφορίες

en: Typography Overview
el_GR: Επισκόπηση Τυπογραφίας

en: Colors & Background Overview
el_GR: Επισκόπηση Χρωμάτων & Φόντου

en: Sidebar Overview
el_GR: Επισκόπηση Πλευρικής Στήλης

en: Footer Bar Overview
el_GR: Επισκόπηση Μπάρας Υποσέλιδου

en: Primary Header Overview
el_GR: Επισκόπηση Πρωταρχικής Κεφαλίδας

en: Site Identity Overview
el_GR: Επισκόπηση Ταυτότητας Ιστοτόπου

en: Container Overview
el_GR: Επισκόπηση container

en: Site Layout Overview
el_GR: Επισκόπηση διάταξης ιστότοπου

en: Different Logo For Retina Devices?
el_GR: Διαφορετικό λογότυπο για retina συσκευές;

en: Link
el_GR: Σύνδεσμος

en: Icon
el_GR: Εικονίδιο

en: Mobile Logo (optional)
el_GR: Λογότυπο για Κινητά (προαιρετικό)

en: Different Logo For Mobile Devices?
el_GR: Διαφορετικό Λογότυπο για Κινητές Συσκευές;

en: Fill
el_GR: Γέμισμα

en: Outline
el_GR: Περίγραμμα

en: Border Radius
el_GR: Ακτίνα Πλαισίου

en: Minimal
el_GR: Μινιμαλιστικό

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
el_GR: Απόκρυψη Τελευταίου Στοιχείου στο Μενού για Κινητά

en: Last Item in Menu
el_GR: Τελευταίο Στοιχείο του Μενού

en: Menu Breakpoint
el_GR: Σημείο Διακοπής Μενού

en: Site Identity
el_GR: Ταυτότητα Ιστοτόπου

en: Mobile Header
el_GR: Κεφαλίδα Κινητών

en: Toggle Button Style
el_GR: Στυλ κουμπιού εναλλαγής

en: Toggle Button Color
el_GR: Χρώμα Κουμπιού εναλλαγής

en: Header Layout
el_GR: Διάταξη Κεφαλίδας

en: Scroll
el_GR: Κύλιση

en: Auto
el_GR: Αυτόματο

en: Background
el_GR: Φόντο

en: Cover
el_GR: Εξώφυλλο

en: Supercharge your LearnDash website with amazing design features.
el_GR: Ενδυναμώστε την LearnDash Ιστοσελίδα σας με υπέροχα σχεδιαστικά χαρακτηριστικά.

en: Differentiate Rows
el_GR: Διαχωρίστε τις Γραμμές

en: Display Serial Number
el_GR: Εμφάνιση Σειριακού Αριθμού

en: Course Content Table
el_GR: Πίνακας Περιεχομένου Μαθήματος

en: Learn More
el_GR: Μάθετε Περισσότερα

en: Theme Color
el_GR: Χρώμα Θέματος

en: More Options Available in Astra Pro!
el_GR: Περισσότερες Διαθέσιμες Επιλογές στο Astra Pro!

en: Plugin Successfully Activated
el_GR: Το Πρόσθετο Ενημερώθηκε Επιτυχώς

en: White Label
el_GR: Κενή Ετικέτα

en: Scroll To Top
el_GR: Κύλιση Στην Κορυφή

en: Site Layouts
el_GR: Διατάξεις Ιστοτόπου

en: Add content conditionally in the various hook areas of the theme.
el_GR: Προσθέστε περιεχόμενο υπό όρους στις διάφορες περιοχές ζεύξης του θέματος.

en: Custom Layouts
el_GR: Προσαρμοσμένες Διατάξεις

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
el_GR: Κάντε τις διατάξεις της κεφαλίδας σας να δείχνουν πιο ελκυστικές και σέξι!

en: Page Headers
el_GR: Κεφαλίδες Σελίδων

en: Sticky Header
el_GR: Σταθερή Κεφαλίδα

en: Transparent Header
el_GR: Διαφανής Κεφαλίδα

en: Header Sections
el_GR: Τμήματα Κεφαλίδας

en: Spacing
el_GR: Διαστήματα

en: Footer Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Υποσέλιδου

en: No plugin specified
el_GR: Δεν ορίστηκε πρόσθετο

en: Activating Importer Plugin
el_GR: Ενεργοποίηση Πρόσθετου Importer

en: Blog Layout
el_GR: Διάταξη ιστολογίου

en: Learn More.
el_GR: Μάθετε Περισσότερα.

en: Default System Font
el_GR: Προεπιλεγμένη Γραμματοσειρά Συστήματος

en: Course Columns
el_GR: Στήλες Σειράς Μαθημάτων

en: Membership Columns
el_GR: Στήλες Ιδιότητας Μέλους

en: Shop Archive Content Width
el_GR: Πλάτος Περιεχομένου Αρχείου Καταστήματος

en: Leave Review
el_GR: Αφήστε μια Κριτική

en: Review Text is required.
el_GR: Απαιτείται Κείμενο στην Κριτική.

en: Review Text
el_GR: Κείμενο Κριτικής

en: Review Title is required.
el_GR: Απαιτείται Τίτλος για την Κριτική.

en: Review Title
el_GR: Τίτλος Κριτικής

en: Write a Review
el_GR: Γράψτε μια Κριτική

en: Thank you for your review!
el_GR: Ευχαριστούμε για την κριτική σας!

note: translators: 1 Author Name.
en: By: %s
el_GR: Από: %s

en: What Others Have Said
el_GR: Τι Έχουν Πει Άλλοι/ες

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
el_GR: Το πλάτος πλευρικής στήλης θα εφαρμοστεί μόλις οριστεί μια από τις παραπάνω πλευρικές στήλες.

en: Cart Page
el_GR: Σελίδα Καλαθιού

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Inline Logo & Site Title
el_GR: Λογότυπο & Τίτλος Ιστοτόπου στην ίδια γραμμή

en: Blog
el_GR: Ιστολόγιο

en: Primary Header
el_GR: Πρωταρχική Κεφαλίδα

en: Availability:
el_GR: Διαθεσιμότητα:

en: Out of stock
el_GR: Εκτός αποθέματος

en: Add To Cart
el_GR: Προσθήκη στο Καλάθι

en: Ratings
el_GR: Βαθμολογίες

en: Price
el_GR: Τιμή

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Products Per Page
el_GR: Προϊόντα ανά Σελίδα

en: Shop Columns
el_GR: Στήλες Καταστήματος

en: Disable Breadcrumb
el_GR: Απενεργοποίηση Breadcrumb

en: Cart
el_GR: Καλάθι

en: Single Product
el_GR: Μονό Προϊόν

en: Shop
el_GR: Κατάστημα

en: General
el_GR: Γενικά

en: Short Description
el_GR: Σύντομη Περιγραφή

en: View your shopping cart
el_GR: Δείτε το καλάθι αγορών σας

en: Product Sidebar
el_GR: Πλευρική Στήλη Προϊόντος

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
el_GR: Αυτή η πλευρική στήλη θα χρησιμοποιηθεί στο Αρχείο Προϊόντων, στο Καλάθι, στην Πληρωμή και στη σελίδα "Ο λογαριασμός μου".

en: WooCommerce Sidebar
el_GR: Πλευρική Στήλη WooCommerce

en: This sidebar will be used on Single Product page.
el_GR: Αυτή η πλευρική στήλη θα χρησιμοποιηθεί στη σελίδα Προϊόντος.

en: This page doesn't seem to exist.
el_GR: Αυτή η σελίδα φαίνεται να μην υπάρχει.

en: Home
el_GR: Αρχική

en: Disable Featured Image
el_GR: Απενεργοποίηση Επιλεγμένης Εικόνας

en: Logo Width
el_GR: Πλάτος Λογοτύπου

en: Retina Logo
el_GR: Λογότυπο Retina

en: Disable Footer Widgets
el_GR: Απενεργοποίηση Μικροεφαρμογών Υποσέλιδου

en: Paragraph Margin Bottom
el_GR: Κάτω Περιθώριο Παραγράφου

en: Featured Image
el_GR: Επιλεγμένη Εικόνα

note: translators: %s: Name of current post.
en: Continue reading %s
el_GR: Συνεχίστε την ανάγνωση του %s

en: Footer Widget Area 4
el_GR: Περιοχή Μικροεφαρμογών Υποσέλιδου 4

en: Footer Widget Area 3
el_GR: Περιοχή Μικροεφαρμογών Υποσέλιδου 3

en: Footer Widget Area 2
el_GR: Περιοχή Μικροεφαρμογών Υποσέλιδου 2

en: Footer Widget Area 1
el_GR: Περιοχή Μικροεφαρμογών Υποσέλιδου 1

en: Footer Bar Section 2
el_GR: Τμήμα Μπάρας Υποσέλιδου 2

en: Footer Bar Section 1
el_GR: Τμήμα Μπάρας Υποσέλιδου 1

en: Main Menu
el_GR: Κύριο Μενού

en: Customizer Setting
el_GR: Ρύθμιση Προσαρμογέα

en: Click here to assign a widget for this area.
el_GR: Πατήστε εδώ για να αναθέσετε μια μικροεφαρμογή σε αυτή την περιοχή.

en: Headings
el_GR: Επικεφαλίδες

en: Footer Bar Layout 2
el_GR: Διάταξη Μπάρας Υποσέλιδου 2

en: Footer Bar Layout 1
el_GR: Διάταξη Μπάρας Υποσέλιδου 1

en: Disable
el_GR: Απενεργοποίηση

en: Layout 4
el_GR: Διάταξη 4

en: Default Layout
el_GR: Προεπιλεγμένη Διάταξη

en: Full Width / Contained
el_GR: Πλήρες Πλάτος / Περιορισμένο

en: Full Width / Stretched
el_GR: Πλήρες Πλάτος / Επεκτεινόμενο

en: Link Color
el_GR: Χρώμα Συνδέσμου

en: Base Typography
el_GR: Βασική Τυπογραφία

en: Base Colors
el_GR: Βασικά Χρώματα

en: Footer Bar
el_GR: Μπάρα Υποσέλιδου

note: translators: 1: Post type label
en: Previous %s
el_GR: Προηγούμενο %s

note: translators: 1: Post type label
en: Next %s
el_GR: Επόμενο %s

en: Extra-Bold 800
el_GR: Εξαιρετικά Έντονα 800

en: Ultra-Bold 900
el_GR: Εξαιρετικά Έντονα 900

en: Bold 700
el_GR: Έντονα 700

en: Semi-Bold 600
el_GR: Ημι-έντονα 600

en: Medium 500
el_GR: Μέτρια 500

en: Normal 400
el_GR: Κανονικά 400

en: Light 300
el_GR: Ελαφρά 300

en: Extra-Light 200
el_GR: Έξτρα Ελαφρά 200

en: Thin 100
el_GR: Λεπτά 100

en: Pages:
el_GR: Σελίδες:

en: Older Comments
el_GR: Παλαιότερα Σχόλια

en: Newer Comments
el_GR: Νεότερα Σχόλια

en: Comment navigation
el_GR: Πλοήγηση Σχόλιων

en: Comments are closed.
el_GR: Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

en: Type here..
el_GR: Πληκτρολογήστε εδώ..

en: Cancel Reply
el_GR: Ακύρωση Απάντησης

en: Leave a Comment
el_GR: Αφήστε ένα Σχόλιο

en: Your comment is awaiting moderation.
el_GR: Το σχόλιο σας αναμένει έγκριση.

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Reply
el_GR: Απάντηση

en: Start typing and press enter to search
el_GR: Για αναζήτηση ξεκινήστε να πληκτρολογείτε και πατήστε enter

en: (Edit)
el_GR: (Επεξεργασία)

en: Post Comment &raquo;
el_GR: Δημοσίευση Σχολίου &raquo;

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
el_GR: Λυπούμαστε, αλλά δε βρέθηκε κάτι που να ταιριάζει στους όρους αναζήτησης που θέσατε. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά χρησιμοποιώντας διαφορετικές λέξεις προς αναζήτηση.

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
el_GR: Μάλλον ο σύνδεσμος που οδηγούσε εδώ έχει κάποιο λάθος. Μήπως να δοκιμάζατε μια αναζήτηση με αυτό που ψάχνετε;

note: translators: 1: link to new post
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
el_GR: Έτοιμοι να δημοσιεύσετε το πρώτο σας άρθρο; <a href="%1$s">Ξεκινήστε εδώ</a>.

en: Footer Widgets
el_GR: Μικροεφαρμογές Υποσέλιδου

en: Main Sidebar
el_GR: Κύρια Πλευρική Στήλη

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit %s
el_GR: Επεξεργασία %s

en: Disable Primary Header
el_GR: Απενεργοποίηση Πρωταρχικής Κεφαλίδας

en: Disable Title
el_GR: Απενεργοποίηση Τίτλου

en: Disable Sections
el_GR: Απενεργοποίηση Τμημάτων

en: Add Widget
el_GR: Προσθήκη Μικροεφαρμογής

en: Site Navigation
el_GR: Πλοήγηση Ιστοτόπου

en: Assign Footer Menu
el_GR: Ορίστε Μενού για το Υποσέλιδο

en: Add Custom HTML
el_GR: Προσθήκη Προσαρμοσμένης HTML

en: Site Title
el_GR: Τίτλος Ιστοτόπου

en: Line Height
el_GR: Ύψος Γραμμής

en: Lowercase
el_GR: Πεζά

en: Uppercase
el_GR: Κεφαλαία

en: Capitalize
el_GR: Κεφαλαιοποίηση

en: Inherit
el_GR: Κληρονόμηση

en: Text Transform
el_GR: Μεταμόρφωση Κειμένου

en: Sidebar Width
el_GR: Πλάτος Πλευρικής Στήλης

en: Stack
el_GR: Σωρός

en: Inline
el_GR: Στην ίδια γραμμή

en: Bottom Border Size
el_GR: Μέγεθος Κάτω Γραμμής Πλαισίου

en: Right Sidebar
el_GR: Δεξιά Πλευρική Στήλη

en: Left Sidebar
el_GR: Αριστερή Πλευρική Στήλη

en: No Sidebar
el_GR: Χωρίς Πλευρική Στήλη

en: Bottom Border Color
el_GR: Χρώμα Κάτω Γραμμής Πλαισίου

en: Text / HTML
el_GR: Κείμενο / HTML

en: Disable Menu
el_GR: Απενεργοποίηση Μενού

en: Logo Right
el_GR: Λογότυπο Δεξιά

en: Logo Center
el_GR: Λογότυπο στο Κέντρο

en: Logo Left
el_GR: Λογότυπο Αριστερά

en: Section 2 Custom Text
el_GR: Προσαρμοσμένο Κείμενο Ενότητας 2

en: Section 2
el_GR: Ενότητα 2

en: Section 1 Custom Text
el_GR: Προσαρμοσμένο Κείμενο Ενότητας 1

en: Widget
el_GR: Μικροεφαρμογή

en: Custom Text
el_GR: Προσαρμοσμένο Κείμενο

en: Section 1
el_GR: Ενότητα 1

en: Disabled
el_GR: Απενεργοποιημένο

en: Content Width
el_GR: Πλάτος Περιεχομένου

en: Full Width
el_GR: Πλήρες Πλάτος

en: None
el_GR: Κανένα

en: Content Boxed
el_GR: Περιορισμένο Περιεχόμενο

en: Content Layout
el_GR: Διάταξη Περιεχομένου

en: Excerpt
el_GR: Απόσπασμα

en: Full Content
el_GR: Πλήρες Περιεχόμενο

en: Tag
el_GR: Ετικέτα

en: Author
el_GR: Συντάκτης

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Comments
el_GR: Σχόλια

en: Background Color
el_GR: Χρώμα Φόντου

en: Boxed
el_GR: Περιορισμένο

en: Custom
el_GR: Προσαρμοσμένο

en: Link Hover Color
el_GR: Χρώμα Καταδεικνούμενου Συνδέσμου

en: Buttons
el_GR: Κουμπιά

en: Content
el_GR: Περιεχόμενο

en: Typography
el_GR: Τυπογραφία

en: Colors & Background
el_GR: Χρώματα & Φόντο

en: Default
el_GR: Προεπιλεγμένο

en: Sidebar
el_GR: Πλευρική στήλη

en: Single Post
el_GR: Μονό Άρθρο

en: Blog / Archive
el_GR: Ιστολόγιο / Αρχείο

en: Footer
el_GR: Υποσέλιδο

en: Header
el_GR: Κεφαλίδα

en: Text Color
el_GR: Χρώμα Κειμένου

en: Layout
el_GR: Διάταξη

en: Enter valid email address!
el_GR: Εισάγετε μια έγκυρη διεύθυνση email!

en: % Comments
el_GR: % Σχόλια

en: 1 Comment
el_GR: 1 Σχόλιο

en: Nothing Found
el_GR: Δεν βρέθηκε τίποτα

en: Skip to content
el_GR: Μετάβαση στο περιεχόμενο

en: Contact Us
el_GR: Επικοινωνήστε μαζί μας

en: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
el_GR: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Υποστήριξη από [theme_author]

en: Loop End
el_GR: Τέλος Βρόχου

en: After Comments
el_GR: Μετά τα Σχόλια

en: Before Comments
el_GR: Πριν τα Σχόλια

en: After Post
el_GR: Μετά το Άρθρο

en: After Post Content
el_GR: Μετά το Περιεχόμενο του Άρθρου

en: Before Post Content
el_GR: Πριν το Περιεχόμενο του Άρθρου

en: Before Post
el_GR: Πριν το Άρθρο

en: Loop Start
el_GR: Έναρξη Βρόχου

en: After Sidebar
el_GR: Μετά την Πλευρική Στήλη

en: Before Sidebar
el_GR: Πριν την Πλευρική Στήλη

en: After Footer
el_GR: Μετά το Υποσέλιδο

en: Before Footer
el_GR: Πριν το Υποσέλιδο

en: After Content
el_GR: Μετά το Περιεχόμενο

en: Before Content
el_GR: Πριν το Περιεχόμενο

en: After Header
el_GR: Μετά την Κεφαλίδα

en: Before Header
el_GR: Πριν την Κεφαλίδα

en: After Page
el_GR: Μετά τη Σελίδα

en: Before Page
el_GR: Πριν τη Σελίδα

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
el_GR: %1$s στις %2$s

en: Pingback:
el_GR: Παράθεση:

en: Read More &raquo;
el_GR: Διαβάστε Περισσότερα &raquo;

en: Footer Menu
el_GR: Μενού Υποσέλιδου

en: Primary Menu
el_GR: Πρωταρχικό Μενού

en: Comments Navigation
el_GR: Πλοήγηση Σχολίων

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
el_GR[0]: %1$s σκέψη για το &ldquo;%2$s&rdquo;
el_GR[1]: %1$s σκέψεις για το &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Website
el_GR: Ιστότοπος

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
el_GR: Φαίνεται ότι δεν βρήκαμε αυτό που ζητούσατε. Αν θέλετε, δοκιμάστε την αναζήτηση.

en: Font Size
el_GR: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Astra Settings
el_GR: Ρυθμίσεις του Astra

en: By
el_GR: Από

en: Custom Menu Text / HTML
el_GR: Προσαρμοσμένο Κείμενο Μενού / HTML

en: Footer Layout
el_GR: Διάταξη υποσέλιδου

en: Button Color
el_GR: Χρώμα κουμπιού

en: Container Width
el_GR: Πλάτος πλαισίου

en: Font Family
el_GR: Οικογένεια γραμματοσειράς

en: Customize
el_GR: Προσαρμόστε

en: Page
el_GR: Σελίδα

en: Font Weight
el_GR: Πάχος Γραμματοσειράς

en: Search Results for:
el_GR: Αποτελέσματα Αναζήτησης για:

en: Sidebar Layout
el_GR: Διάταξη πλευρικής στήλης
