WooCommerce Product Table - en to nl_NL translation catalogue (246 entries)

en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
nl_NL: %1$s - uw site is verhuisd naar een nieuw domein. %2$sActiveer uw licentiesleutel%3$s.

en: %s site active | %s sites active
nl_NL[0]: %s site actief
nl_NL[1]: %s sites actief

en: %sLearn how%s to correctly configure this option.
nl_NL: %sMeer informatie over hoe%s deze optie correct kunt configureren.

en: (_MAX_ in total)
nl_NL: (_MAX_ in totaal)

en: 0 products
nl_NL: 0 producten

en: : activate to sort column ascending
nl_NL: : activeren om de kolom oplopend te sorteren

en: : activate to sort column descending
nl_NL: : activeren om de kolom aflopend te sorteren

en: AND
nl_NL: EN

en: Above and below table
nl_NL: Onder en boven de tabel

en: Above table
nl_NL: Boven de tabel

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
nl_NL: Activeer %1$suw licentiesleutel%2$s om updates in te schakelen.

en: Active filters
nl_NL: Actieve filters

en: Add To Cart
nl_NL: Voeg toe aan winkelkar

en: Add to cart
nl_NL: Voeg toe aan winkelkar

en: Add to cart buttons
nl_NL: Knoppen toevoegen aan winkelwagen

en: Add to cart checkboxes
nl_NL: Selectievakjes toevoegen aan winkelwagentje

en: Adding products to cart
nl_NL: Producten toevoegen aan winkelwagen

en: Addon options layout
nl_NL: Indeling add-on-opties

en: Addons layout
nl_NL: Addons lay-out

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: An error has occurred, please try again.
nl_NL: Er heeft zich een fout voorgedaan, probeer a.u.b. opnieuw.

en: Any %s
nl_NL: Elke %s

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: As listed in the Products screen (menu order)
nl_NL: Zoals vermeld op het scherm Producten (menuvolgorde)

en: Ascending (A to Z, 1 to 99)
nl_NL: Oplopend (van A tot Z, van 1 tot 99)

en: Attribute
nl_NL: Kenmerk

en: Automatic
nl_NL: Automatisch

en: Average rating
nl_NL: Gemiddelde beoordeling

en: Average reviews
nl_NL: Gemiddelde beoordelingen

en: Below table
nl_NL: Onder de tabel

en: Borders
nl_NL: Randen

en: Buttons and checkboxes
nl_NL: Knoppen en selectievakjes

en: Buy
nl_NL: Koop

en: Buy product
nl_NL: Koop product

en: Cache expiration
nl_NL: Cache verval

en: Cache table contents to improve load times
nl_NL: Tabelinhoud cachen om laadtijden te verbeteren

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Cell
nl_NL: Cel

en: Cell background
nl_NL: Cel achtergrond

en: Cell border icon
nl_NL: Icoon celrand

en: Cell font
nl_NL: Cel lettertype

en: Choose your custom table styles below. Any settings you leave blank will default to your theme styles.
nl_NL: Kies hieronder uw aangepaste tabelstijlen. Alle instellingen die u leeg laat, worden standaard ingesteld op uw themastijlen.

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom filters
nl_NL: Aangepaste filters

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date added
nl_NL: Plaatsingsdatum

en: Date modified
nl_NL: Datum gewijzigd

en: Deactivate
nl_NL: Uitschakelen

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Descending (Z to A, 99 to 1)
nl_NL: Aflopend (van Z naar A, van 99 naar 1)

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description length
nl_NL: Beschrijvingslengte

en: Design
nl_NL: Ontwerp

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Display a list of active filters for your product table.
nl_NL: Toon een lijst met actieve filters voor uw productentabel.

en: Display a list of attributes to filter products in your product table.
nl_NL: Geef een lijst met kenmerken weer om producten in uw producttabel te filteren.

en: Display a list of star ratings to filter products in your product table.
nl_NL: Geef een lijst met sterbeoordelingen weer om producten in uw productentabel te filteren.

en: Display a slider to filter your product table by price.
nl_NL: Geef een schuifregelaar weer om uw productentabel op prijs te filteren.

en: Display and purchase WooCommerce products from a searchable and sortable table. Filter by anything.
nl_NL: Toon en koop WooCommerce-producten van een doorzoekbare en sorteerbare tabel. Filter op alles.

en: Display dropdown lists to filter the table by category, tag, attribute or taxonomy.
nl_NL: Vervolgkeuzelijsten weergeven om de tabel te filteren op categorie, tag, kenmerk of taxonomie.

en: Display type
nl_NL: Type weergave

en: Docs
nl_NL: Documenten

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: E.g. categories,tags,att:color
nl_NL: B.v. categorieën,tags,att:color

en: Enable this if you have many products or experience slow page load times.
nl_NL: Schakel dit in als u veel producten hebt of trage laadtijden van pagina's ervaart.

en: Enter -1 to show all products on a single page.
nl_NL: Voer -1 in om alle producten op één pagina weer te geven.

en: Enter -1 to show all products.
nl_NL: Voer -1 in om alle producten weer te geven.

en: Enter -1 to show the full product description including formatting.
nl_NL: Voer -1 in om de volledige productbeschrijving inclusief opmaak weer te geven.

en: Enter a column name, e.g. description, att:size, etc. Will only work when lazy load is disabled.
nl_NL: Voer een kolom naam in, bijvoorbeeld beschrijving. Let op: kolom sorteren werkt alleen als langzaam laden (Lazy load) is uitgeschakeld.

en: Enter all, none, or a combination of: sku, name, image, tags, categories, terms, or attributes as a comma-separated list.
nl_NL: Voer alles, geen of een combinatie van: sku, naam, afbeelding, tags, categorieën, termen of attributen in als een door komma’s gescheiden lijst.

en: Enter the columns for your product tables.
nl_NL: Voer de kolommen voor uw producttabellen in.

en: Enter the filters as a comma-separated list.
nl_NL: Voer de filters in als een door komma's gescheiden lijst.

en: External
nl_NL: Externe

en: External border icon
nl_NL: Externe rand-icoon

en: False
nl_NL: Niet waar

en: Filter by
nl_NL: Filteren op

en: Filter by price
nl_NL: Filter op prijs

en: First
nl_NL: Eerste

en: First - Prev - Next - Last
nl_NL: Eerste - Prev - Volgende - Laatste

en: First - Prev - Page numbers - Next - Last
nl_NL: Eerste - Prev - Paginanummers - Volgende - Laatste

en: Header
nl_NL: Kop

en: Header background
nl_NL: Kop achtergrond

en: Header border icon
nl_NL: Koprand icoon

en: Header font
nl_NL: Lettertype kop

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: How a customer orders products from the table.
nl_NL: Hoe een klant producten uit de tabel bestelt.

en: How to display options for variable products.
nl_NL: Opties voor variabele producten weergeven.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image lightbox
nl_NL: Afbeelding lightbox

en: Image size
nl_NL: Afbeeldingsgrootte

en: In stock
nl_NL: Op voorraad

en: Include links to the relevant product, category, tag, or attribute.
nl_NL: Voeg links toe naar het relevante product, categorie, tag of attribuut.

en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
nl_NL: Ongeldige licentiesleutel - controleer uw e-mail met de orderbevestiging of %1$sAccount%2$s.

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Lazy load
nl_NL: Langzaam laden (Lazy load)

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

en: License key
nl_NL: Licentiesleutel

en: License key deactivated.
nl_NL: Licentiesleutel gedeactiveerd.

en: License key mismatch, please contact support.
nl_NL: Licentiesleutel komt niet overeen, neem contact op met de ondersteuning.

en: License key successfully activated.
nl_NL: Licentiesleutel succesvol geactiveerd.

en: License key successfully deactivated.
nl_NL: Licentiekey is succesvol uitgeschakeld.

en: List
nl_NL: Lijst

en: Load products one page at a time
nl_NL: Laad producten één pagina per keer

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Max price
nl_NL: Maximumprijs

en: Min price
nl_NL: Minimumprijs

en: Multi-select button text
nl_NL: Tekst meerkeuzeknop

en: Multi-select cart button
nl_NL: Multi-select winkelwagen knop

en: Name
nl_NL: Naam

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
nl_NL: Er is geen URL opgegeven voor activering, neem contact op met de ondersteuning.

en: No matching products
nl_NL: Geen bijpassende producten

en: No product selected. Please try again.
nl_NL: Geen product geselecteerd. Probeer het opnieuw.

en: Number of sales
nl_NL: Verkoopcijfers

en: OR
nl_NL: OF

en: Only applicable if using checkboxes for the 'Adding products to cart' option above
nl_NL: Alleen van toepassing als u selectievakjes gebruikt voor de optie 'Producten toevoegen aan winkelwagen' hierboven

en: Other
nl_NL: Andere

en: Page length
nl_NL: Paginalengte

en: Page numbers
nl_NL: Paginanummers

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Pagination type
nl_NL: Pagineringstype

en: Please enter a quantity greater than 0.
nl_NL: Voer een hoeveelheid van 1 of meer in.

en: Please enter your license key.
nl_NL: Voer a.u.b. uw licentiesleutel in.

en: Please select one or more products.
nl_NL: Selecteer a.u.b. één of meerdere producten.

en: Prev - Next
nl_NL: Prev - Volgende

en: Prev - Page numbers - Next
nl_NL: Prev - Paginanummers - Volgende

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price:
nl_NL: Prijs:

en: Product Table
nl_NL: Producttabel

en: Product Table: Active Filters
nl_NL: Producttabel: Actieve filters

en: Product Table: Filter by Attribute
nl_NL: Producttabel: filter op kenmerk

en: Product Table: Filter by Price
nl_NL: Producttabel: filter op prijs

en: Product Table: Filter by Rating
nl_NL: Producttabel: filteren op beoordeling

en: Product attributes
nl_NL: Product kenmerken

en: Product categories
nl_NL: Productcategorieën

en: Product filters
nl_NL: Productfilters

en: Product limit
nl_NL: Productlimiet

en: Product links
nl_NL: Productkoppelingen

en: Product search results
nl_NL: Product zoekresultaten

en: Product tables
nl_NL: Product tabellen

en: Product totals
nl_NL: Producttotalen

en: Quantities
nl_NL: Hoeveelheden

en: Query type
nl_NL: Zoekopdracht

en: Rated %s out of 5
nl_NL: Gewaardeerd met %s van de 5

en: Read more
nl_NL: Lees verder

en: Remove filter
nl_NL: Filter verwijderen

en: Renew now for 20% discount.
nl_NL: Verleng nu voor 20% discount.

en: Replace links to the product page with a Quick View
nl_NL: Koppelingen naar de productpagina vervangen door een snelle weergave

en: Reset link
nl_NL: Koppeling resetten

en: Reviews
nl_NL: Beoordelingen

en: Rows per page
nl_NL: Rijen per pagina

en: Search box
nl_NL: Zoekveld

en: Search:
nl_NL: Zoek:

en: See the full list of shortcode options
nl_NL: Raadpleeg naslagwerk voor de volledige lijst met shortcode-opties

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Shop integration
nl_NL: Winkelintegratie

en: Shop page
nl_NL: Winkelpagina

en: Should individual options for each addon display horizontally or vertically?
nl_NL: Moeten afzonderlijke opties voor elke add-on horizontaal of verticaal worden weergegeven?

en: Should product addons display horizontally or vertically within the table?
nl_NL: Moeten product add-ons horizontaal of verticaal in de tabel worden weergegeven?

en: Show _MENU_ per page
nl_NL: _MENU_ per pagina weergeven

en: Show a Read More button linking to product page
nl_NL: Een knop Meer lezen weergeven die naar de productpagina linkt

en: Show a quantity box for each product
nl_NL: Een hoeveelheidsvak voor elk product weergeven

en: Show as dropdown lists
nl_NL: Weergeven als vervolgkeuzelijsten

en: Show based on table content
nl_NL: Weergeven op basis van tabelinhoud

en: Show details
nl_NL: Toon details

en: Show one variation per row
nl_NL: Eén variatie per rij weergeven

en: Show product images in a lightbox
nl_NL: Productafbeeldingen weergeven in een lightbox

en: Show shortcodes, HTML and other formatting in the table
nl_NL: Shortcodes, HTML en andere opmaak weergeven in de tabel

en: Show the reset link above the table
nl_NL: De resetlink boven de tabel weergeven

en: Showing _TOTAL_ products
nl_NL: _TOTAL_-producten weergeven

en: Size
nl_NL: Afmeting

en: Sort by
nl_NL: Sorteer per

en: Sort column
nl_NL: Kolomvolgorde

en: Sort direction
nl_NL: Sorteervolgorde

en: Sorting
nl_NL: Sortering

en: Stock
nl_NL: Voorraad

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Table content
nl_NL: Tabelinhoud

en: Table controls
nl_NL: Tabelbedieningen

en: Table design
nl_NL: Tabelontwerp

en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$senter your license key%3$s.
nl_NL: Bedankt voor het installeren van %1$s. Om te beginnen %2$suw licentiesleutel%3$s.

en: The border between cells in your table.
nl_NL: De randen tussen cellen in uw tabel.

en: The border for the bottom of the header row.
nl_NL: De rand voor de onderkant van de koprij.

en: The border for the outer edges of the table.
nl_NL: De buitenste rand van de tabel.

en: The columns option is invalid. Please check you have entered valid column names.
nl_NL: De optie kolommen is ongeldig. Controleer of u geldige kolomnamen hebt ingevoerd.

en: The following options control the WooCommerce Product Table extension.
nl_NL: De volgende opties beheren de WooCommerce Product Tabellen toevoeging.

en: The following options replace the standard WooCommerce template with a product table. You can also add the [product_table] shortcode to any post or page.
nl_NL: De volgende opties vervangen de standaard WooCommerce-sjabloon door een producttabel. Je kunt de shortcode [product_table] ook toevoegen aan elk bericht of elke pagina.

en: The font used for the table contents.
nl_NL: Het lettertype dat wordt gebruikt voor de inhoud van de tabel.

en: The font used in the table header.
nl_NL: Het lettertype dat wordt gebruikt in de tabelkop.

en: The header background color.
nl_NL: Achtergrondkleur van de kop.

en: The initial sort order applied to the table.
nl_NL: De oorspronkelijke sorteervolgorde toegepast op de tabel.

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
nl_NL: De licentiesleutel is opgenomen in de bevestingsmail van uw bestelling.

en: The license key looks good!
nl_NL: De licentiesleutel ziet er goed uit!

en: The main background color used for the table contents.
nl_NL: De belangrijkste achtergrondkleur die wordt gebruikt voor de inhoud van de tabel.

en: The maximum number of products in one table.
nl_NL: Het maximum aantal producten in één tabel.

en: The number of products per page of results.
nl_NL: Het aantal producten per resultaatpagina.

en: The position of the 'Add To Cart' button to add multiple products from the table.
nl_NL: De positie van de knop 'Toevoegen aan winkelwagentje' om meerdere producten uit de tabel toe te voegen.

en: The position of the 'Show [x] per page' option.
nl_NL: De positie van de optie ‘[x] per pagina weergeven’.

en: The text for the multi-select add to cart button.
nl_NL: De tekst voor de knop Toevoegen aan winkelwagentje met meerdere selecties.

en: There was an error activating your license key.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het activeren van uw licentiesleutel.

en: There was an error adding to the cart. Please try again.
nl_NL: Er trad een fout op tijdens het opslaan van uw bestelling, probeer a.u.b. opnieuw.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
nl_NL: Er trad een fout op tijdens het opslaan van uw licentiesleutel, probeer a.u.b. opnieuw.

en: There's a problem with your license key.
nl_NL: Er is een probleem met je licentiesleutel.

en: These options set defaults for all product tables. You can override them in the shortcode for individual tables.
nl_NL: Met deze opties worden standaardwaarden ingesteld voor alle producttabellen. U kunt ze overschrijven in de shortcode voor afzonderlijke tabellen.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
nl_NL: Deze licentie is voor een gebundeld product en kan niet worden geactiveerd.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
nl_NL: Dit product is op het moment niet op voorraad en niet beschikbaar.

en: This product is no longer available. Please select an alternative.
nl_NL: Het product is niet meer beschikbaar. Selecteer a.u.b. een alternatief.

en: Title
nl_NL: Titel

en: True
nl_NL: Waar

en: Use AJAX when adding to the cart
nl_NL: Ajax gebruiken bij het toevoegen aan de winkelwagen

en: Variations
nl_NL: Variaties

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: View %s documentation
nl_NL: %s documentatie bekijken

en: View Cart
nl_NL: Bekijk winkelwagen

en: W x H in pixels, e.g. 70x50
nl_NL: B x H in pixels, bijv. 70x50

en: Warning: Lazy load has %1$ssome limitations%2$s &mdash; it limits the search, sorting, dropdown filters, and variations.
nl_NL: Waarschuwing: Lazy load heeft %1$senkele beperkingen%2$s - het beperkt het zoeken, sorteren, vervolgkeuzelijstfilters en variaties.

en: Weight
nl_NL: Gewicht

en: Where to display product tables
nl_NL: Waar producttabellen weergeven

en: You can also enter a standard image size such as thumbnail, shop_thumbnail, medium, etc.
nl_NL: U kunt ook een standaard afbeeldingsgrootte invoeren, zoals miniatuur, shop_thumbnail, medium, enz.

en: You can customize the table design to suit your requirements.
nl_NL: U kunt het tafelontwerp aanpassen aan uw wensen.

en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
nl_NL: Je hebt geen geldige licentie meer voor %1$s. Gelieve %2$saankoop een nieuwe licentiesleutel%3$s om de plug-in te blijven gebruiken.

en: Your data will be refreshed after this length of time.
nl_NL: Uw gegevens worden na deze tijdsduur vernieuwd.

en: Your license key expired has expired.
nl_NL: Uw licentiesleutel is verlopen.

en: Your license key expired on %s.
nl_NL: Uw licentiesleutel is verlopen op %s.

en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
nl_NL: Uw licentiesleutel voor %1$s is verlopen. %2$sKlik hier om te verlengen voor 20%% korting%3$s.

en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
nl_NL: Uw licentiesleutel is uitgeschakeld. Gelieve een %1$snieuwe licentiesleutel %2$s aan te kopen om de plug-in te blijven gebruiken.

en: Your license key has reached its activation limit (%s).
nl_NL: Uw licentiesleutel heeft de activeringslimiet bereikt (%s).

en: Your license key is active.
nl_NL: Uw licentiesleutel is actief.

en: Your license key is invalid.
nl_NL: Uw licentiesleutel is ongeldig.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
nl_NL: Uw licentiesleutel is niet actief. Activeer of sla de instellingen opnieuw op.

en: Your license key is not valid for this plugin.
nl_NL: Uw licentiesleutel is niet geldig voor deze plug-in.

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
nl_NL[0]: gebaseerd op %s klantenbeoordeling
nl_NL[1]: gebaseerd op %s klantenbeoordelingen

[ctx: decimal mark]
en: .
nl_NL: ,

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nl_NL: Geen overeenkomsten gevonden

en: hours
nl_NL: uren

en: out of %s5%s
nl_NL: van de %s5%s

[ctx: show all products option]
en: All
nl_NL: Alle

[ctx: thousands separator]
en: ,
nl_NL: .

en: words
nl_NL: woorden
